Big Brother Mvolke

Big Brother Online // 2008-2009
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 ZÁKONY v domě Big Brother

Go down 
AuthorMessage
Big Brother
Admin
avatar

Posts : 3
Join date : 2008-11-26

PostSubject: ZÁKONY v domě Big Brother   Wed Nov 26, 2008 11:30 pm

Big Brother je světoznámá realityshow, pracující na prostém pricnipu, kdy po dobu několika týdnů sleduje skupinu lidí několik kamer. Vzhledem k našim on-line možnostem jsme se rozhodli jít co nejvíce do extrému.

1.0 ZÁKLADNÍ PRAVIDLA HRY
-povinností každého soutěžícího je se AKTIVNĚ ÚČASTNIT celé hry. Pokud bude hráč více jak tři dny neaktivní, bude vyloučen a nahrazen novým hráčem.
-hra se nebude počítat na dny, ale na týdny. Vzhledem k vašim jistě omezeným časovým schopnostem jsme se rozhodli hru pojmout časově individuálně. Pokud možno, vaše příspěvky by měly obsahovat alespoň dvě věty.
-pokud hráč bude jakkoli nesouhlasit se smýšlením Velkého Bratra, případně bude uvažovat o odchodu, bude tak neprodleně provedeno.

1.1 PŘÍSPĚVKY A ROZHOVORY
Vaše příspěvky by měly být výživné a poukazující na určitou věc případně činnost, na kterou chcete reagovat. Povolte uzdu své fantazii a představujte si, jakoby jste oravdu byli součást nějaké podobné reality-show.
-Vaší činnost, tedy to, co právě děláte, uvádějte kurzívou tedy sešikmeným písmem.
-Přímou řeč označujte tlustým písmem. Pokud k ostatním soutěžícím budete promlouvat, uveďte na začátek příspěvku vždy jeho jméno podtrženým textem

1.2 REAKCE NA SOUTĚŽÍCÍ
V reálném životě se občas nevyvarujeme nějakému tomu sprostému slovíčku, vaše svoboda slova je tedy zcela akceptována. Pokud ale Velký Bratr usoudí, že jste jistou míru mezi slušnou a nevhodnou komunikací přesáhli, má právo vás potrestat. Volte tedy vaše slova více než uvážlivě a nepoužívejte sprostá či nevohodná slova zbytečně tam, kde nejsou potřeba. Pod trestem vyloučení ze hry je označován jakýkoli rasistický podtext, uveden jak proti soutěžícímu, případně jakýkoli rasimsus použitý v rozhovoru s někým.

2.0 NOMINACE A VYŘAZENÍ
Nominace budou probíhat vždy na konci týdne, vyřazvání vždy o dva dny později. Je zakázáno jakkoli o nominacích jak nadcházejících, tak minulých mluvit, pokud se tak stane, budete potrestáni dle uvážení Velkého Bratra.
Po vašem vyřazení ze hry bude váš nick zrušen a vy již nebudete mít právo přidávat příspěvky k tomuto fóru.

Možná to vypadá složitě, ale věřte, tak horké to nebude. Přejeme příjemné zážitky v domě Velkého Bratra. Pokud máte jakýkoli dotaz, vyjádřete se prosím v tématu "Dotazy".
Back to top Go down
View user profile http://bbmvolke.board-directory.net
 
ZÁKONY v domě Big Brother
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Why should I care? Am I my brother's keeper?
» Big Brother has finally arrived !!!
» Phoney Kony 2012
» Missing my Brother
» The Starter Kits are coming...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Big Brother Mvolke :: Dům Big Brother :: Pravidla hry-
Jump to: